Z Limanowej do Wiesbaden (Niemcy)

EUROBUS przewóz osób i paczek do Niemiec, to nie tylko bus. To także ludzie, którzy codziennie dbają o to byś bezpiecznie dotarł do celu. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, warto zapoznać się z nim samym i ofertą, którą ma do zaoferowania.

EUROBUS, to prężnie rozwijająca się firma transportowa, która na co dzień świadczy usługi na bardzo wysokim poziome, zostawiając w tyle swoją konkurencję. Atutem firmy jest usługa „door to door„, co zapewnia zdecydowanie mniej kłopotów podczas podróży jak w przypadku przejazdu autobusem, pociągiem, czy lotu samolotem. Dzięki usłudze nie musimy czekać na przewoźnika na wskazanym dworcu czy najbliższej (niekoniecznie!) stacji paliw. Nasza firma EUROBUS – bus z Limanowej do Niemiec, zadba o przyjazd we wcześniej wskazane przez naszego klienta miejsce. Zapewniając wygodną i bezpieczną podróż dowieziemy naszego klienta również we wskazane przez niego miejsce, które będzie znajdowało się w obrębie naszej trasy i jej okolic.

EUROBUS – Z Limanowej do Wiesbaden (Niemcy)

Rzetelność, punktualność i odpowiedzialność za pasażerów i ich bagaże

Mogłoby się wydawać, że przelot samolotem, to najszybsze rozwiązanie. Niekoniecznie. Dzięki naszej usłudze „door to door” nie tracimy czasu na przejazd na lotnisko, nie musimy oczekiwać na odprawę i co najważniejsze – nie jesteśmy zależni od przewoźnika i terminarzu lotów. EUROBUS bus do Niemiec realizuje swoje trasy niemal codziennie. A ceny biletów nie są zależne od promocji i okazji last minute!

Niezwykle istotnym wskaźnikiem, dzięki któremu nasi Klienci decydują się na skorzystanie z naszych usług przewozowych do Niemiec jest bezpieczeństwo podróży. To odpowiedzialność za naszych klientów powoduje, że nasza firma postrzegana jest na rynku jako jedna z najlepszych. Zatrudniamy kierowców, których umiejętności kierowania pojazdami są ponadprzeciętne, kierowców odpowiedzialnych, rzetelnych i punktualnych. Przy tym wszystkim stawiamy również na nowoczesność i dobre wyposażenie naszej floty. Nasze busy do Niemiec są wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, które wspomagają naszych kierowców oraz wygodne fotele, które potrafią zapewnić spokojny sen podczas podróży.

Nasza trasa do Niemiec

EUROBUS – Z Limanowej do Wiesbaden (Niemcy)

Trasę do Niemiec rozpoczynamy w Nowym Sączu skąd dalej zmierzamy w kierunku Limanowej, Mszany Dolnej, Rabki, Myślenic, Krakowa, przez Katowice, Opole, Wrocław aż do Zgorzelca, a po przekroczeniu granicy z Niemcami kierujemy się do Dresden, Chemnitz, Erfurt, Hanau, Frankfurt aż do Wiesbaden i okolicznych miejscowości. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie oferty.