WIKDOOR – drzwi lokalowe – Limanowa

Buduj lokal przemysłowy ze stolarką od WIKDOOR!

WIKDOOR – drzwi lokalowe – Limanowa

Salon specjalizujący się w sprzedaży okien, drzwi, podłóg. Posiada bogatą ofertę dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i organizacji rządowych. Oferta jest dostosowana do klientów, którzy chcą szybko kupić i zamontować np. stolarkę okienną, a także dla osób szukających niecodziennych rozwiązań.

Okna, drzwi, podłogi? Wszystko znajdziesz w WIKDOOR!

W naszej firmie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości. Wychodzimy z założenia, że nie tyle cena, co jakość jest dla klienta najważniejsza. Nam udało się połączyć te dwie cechy w jedną! Nazywa się WIKDOOR!

Oferujemy pełną stolarkę okienną i drzwiową dla domu, w tym również bramy garażowe, ale także podłogi i akcesoria montażowe. Naszą ofertę uzupełnia asortyment przemysłowy, tj. okna i drzwi przeznaczone do lokali przemysłowych. Nasz asortyment oferujemy w znakomitych cenach, wielobarwnej palecie kolorów oraz różnych systemach termoizolacyjnych. PORTA Drzwi, DRE, POL-SKONE, STOL-BUD, SCHUCO, VEKA, SONAROL, JEZIERSKI, KAINDL, WEINGER, CLASSEN, KRONO ORIGINAL, KRONOPOL, BARLINEK oraz wiele innych znanych marek znajduje się w naszym asortymencie. Współpracujemy w wieloma firmami montażowymi, co pozwala na skrócenie terminu oczekiwania na zamówienie i montaż do minimum! Oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości, a także dbają o środowisko naturalne.

WIKDOOR – drzwi lokalowe – Limanowa

Sklep mieści się w mieście Limanowa. Oferuje sprzedaż, a także montaż poszczególnych produktów. Warto odwiedzić nasz salon, zapoznać się z szeroką ofertą, uzyskać fachowe porady. Przemyśleć, zastanowić się i zakupić bezpieczne drzwi, solidne okna i podłogi.

Zapraszamy na naszą stronę www.wikdoor.pl