Trasa Limanowa – Dortmund

Jak bezpiecznie dotrzeć do Dortmundu?

Tutaj z odpowiedzią przychodzi firma przewozowa Express – Line bus do Niemiec! Jako dobry przewoźnik zapewniamy bezpieczeństwo i komfort podczas podróży. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne busy i, co najważniejsze – doświadczonych i zdolnych kierowców. Nasi kierowcy to podstawa firmy, która z każdym kilometrem rozwija się by móc stawić czoła wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

Express – Line. Trasa Limanowa – Dortmund

Początek naszej trasy zlokalizowany jest w Nowym Sączu. Stamtąd nasz bus do Niemiec Express – Line kieruje się do Limanowej, skąd zabierani są kolejni klienci naszej firmy. Dbamy o komfort naszych pasażerów, dlatego nasze busy wyposażone są w wygodne fotele, dzięki którym, będziesz mógł spokojnie przespać całą podróż, a w upalne dni pokładowa klimatyzacja zadba o to byś poczuł przyjemny chłodzący powiew.

Choć komfort podróży jest niezwykle ważny, to pamiętamy o tym, że na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo klientów. Drogi publiczne, a w szczególności drogi szybkiego ruchu, to miejsce gdzie bez odpowiednich umiejętności, uprawnień i doświadczenia ciężko sobie poradzić. Dlatego naszą firmę bus do Niemiec tworzą ludzie z pasją, ludzie dla których jazda samochodem, to czysta przyjemność. Nasi kierowcy cechują się niezwykłą rozwagą i empatią na drodze, a umiejętności i doświadczenie jakie zdobyli przez tysiące pokonanych kilometrów zapewniają idealny środek lokomocji, jakim jest bus do Niemiec z Limanowej Express – Line.

Wyjazd spod domu? Tak, to możliwe dzięki Express – Line!

Express – Line. Trasa Limanowa – Dortmund

To również ważna kwestia. Już nie musisz się martwić o podwózkę na najbliższy dworzec czy stację benzynową. To my zadbamy o to, byś mógł dotrzeć busem do Niemiec bez zbędnych przeszkód. Naszą usługę nazywamy „door to door„, a jak samo znaczenie tego krótkiego zdania mówi, zabieramy Cię spod wskazanego adresu i przewozimy pod konkretny adres. Usługa realizowana jest w obrębie trasy przejazdu, łącznie z okolicznymi miejscowościami.

Pełny przebieg trasy bus do Niemiec możesz znaleźć na naszej stronie www.express-line.eu