STALBLACH – garaż, blaszak na budowę

Uporządkuj plac budowy z blaszakami od STALBLACH!

Oferujemy garaże blaszane, pomieszczenia gospodarcze, blaszaki budowlane, kojce dla psów oraz wiele innych konstrukcji stalowych. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach. Jesteśmy bezpośrednim producentem, dzięki czemu oferujemy wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie! Zapewniamy transport i montaż na terenie całego kraju!

STALBLACH – garaż, blaszak na budowę

Wysoka jakosć, dobra cena – STALBLACH!

Produkujemy konstrukcje stalowe na wymiar, w tym garaże blaszane z blachy ocynkowanej lub powlekanej, wiaty i hale magazynowe, ale także schowki gospodarcze, blaszaki budowlane oraz kojce dla psów. Jesteśmy producentem bram garażowych. Nasza firma zlokalizowana jest w południowej Małopolsce, ale obszar i zasięg naszej dystrybucji obejmuje cały kraj. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników gwarantują solidną jakość produktu! Do sprzedanego blaszaka oferujemy transport i montaż na terenie całego kraju. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie!

STALBLACH – garaż, blaszak na budowę

Postaw na STALBLACH!

Wysokie kompetencje naszego zespołu zapewniają jakość, precyzję oraz solidność naszego produktu. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszej oferty! Zapraszamy na naszą stronę www.stalblach.pl, gdzie znajdziesz naszą pełną ofertę i kontakt do nas!