MARMET – ocynkowane garaże blaszane

Producent garaży blaszanych MARMET

MARMET – ocynkowane garaże blaszane

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych, takich jak garaże blaszane, wiaty, kojce dla psów i inne. Realizujemy zamówienia wraz z montażem na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W naszej ofercie znajdą Państwo garaże blaszane z blachy trapezowej, akrylowej oraz ocynkowanej. Nasze blaszaki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Dzięki temu, że jesteśmy producentem i posiadamy własny dział sprzedaży, bez pośredników, możemy zaoferować wysoką jakość w relatywnie niskiej cenie. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników, a także odpowiednie zaplecze technologiczne umożliwiają nam produkcję nie tylko garaży blaszanych, ale również wiat i hal magazynowych czy kojców dla psów. Posiadamy własny transport i wyspecjalizowanych monterów, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju.

Standardowe rozwiązanie czy konstrukcja na wymiar?

MARMET – ocynkowane garaże blaszane

W naszej firmie produkujemy gotowe rozwiązania, które można kupić od ręki. Jednak naszym atutem jest produkcja konstrukcji stalowych na wymiar! Realizujemy zamówienia zgodnie z wytycznymi klienta. Nasi specjaliści z działu projektowego zaprojektują konstrukcję stalową na konkretny wymiar, wg obliczeń podanych przez klienta.

Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.garaze-marmet.pl. Na naszej stronie znajdą Państwo numery telefonów do naszych handlowców, przypisanych do konkretnego województwa.