JOAND-STAL – niestandardowe konstrukcje stalowe

JOAND-STAL – producent garaży blaszanych na wymiar!

JOAND-STAL – niestandardowe konstrukcje stalowe

Jesteśmy firmą produkującą garaże blaszane oraz inne konstrukcje stalowe na wymiar. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju! Nasze doświadczenie i wiedza, a także setki zrealizowanych zleceń, utrwalają nas w przekonaniu, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą www.garaze-joand-stal.pl.

Nasze garaże w całej Polsce! Standardowe i na wymiar!

Nasza siedziba mieści się w miejscowości Sadek na terenie powiatu limanowskiego, w południowej Polsce. Tutaj też znajduje się nasze centrum produkcyjne. Pomimo tego, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. W ofercie konstrukcji stalowych znajdują się garaże blaszane z blachy ocynkowanej, garaże akrylowe oraz solidne bramy garażowe, wiaty i hale magazynowe, pomieszczenia gospodarcze i schowki budowlane. Produkujemy również kojce dla psów. Całą naszą ofertę tworzą gotowe rozwiązania o znormalizowanych wymiarach, ale przede wszystkim wykonujemy zlecenia oparte o niestandardowe wymiary, wg zaleceń naszych klientów.

JOAND-STAL – niestandardowe konstrukcje stalowe

Na potrzeby naszych klientów wprowadzamy różne modyfikacje, między innymi: wydłużenie i poszerzenie garażu, dach dwuspadowy, dach ze spadem w bok lub w przód, bramę uchylną podnoszoną do góry, dodatkowe drzwi lub otwór okienny.

Naszym atutem jest szybka realizacja zamówienia! Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią 531 709 461, która czynna jest 7 dni w tygodniu oraz zapraszamy na naszą stronę www.garaze-joand-stal.pl, na której znajduje się pełna oferta.