Grzegorz Biernat – adwokat limanowa

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata

Grzegorz Biernat – adwokat limanowa

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata oferuje różnorodne porady prawne. Można liczyć na pomoc w trudnych rodzinnych, indywidualnych, a także związanych z firmą problemach. Każdy uzyska pomoc przy podziale majątku, sprawach spadkowych, rozwodowych. Radca prawny może także reprezentować każdą sprawę swojego klienta przed sądem. Oferuje fachowe porady, które niejedną trudną sprawę, która wydaję się bez wyjścia.

Pisemne i ustne porady oraz konsultacje w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego i opiekuńczego, to obszar, w którym specjalizuje się nasza kancelaria. Świadczenie usług prawnych przez naszą kancelarię objęte jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz pomocy prawnej?

Nasza kancelaria pracuje również na rzecz przedsiębiorców z województwa małopolskiego, ale także poza granicami Małopolski, przy pomocy prawników lokalnych. Gwarantujemy Państwu staranność i przestrzeganie zasad etyki zawodowej, zgodnie z Kodeksem Etyki Radcy Prawnego.

Grzegorz Biernat – adwokat limanowa

Zapraszamy wszystkich interesantów na spotkanie do naszej kancelarii, Państwa miejsca zamieszkania lub siedziby firmy, by móc osobiście zapoznać się z naszą ofertą pomocy prawnej. Zapraszamy na naszą stronę www.radca.limanowa.pl, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę pomocy prawnej!