EUROBUS – bus do Niemiec do Wiesbaden

Obierz kurs do Wiesbaden (Niemcy) z Eurobsem

Jesteśmy nowoczesną firmą transportową, która cechuje się doświadczeniem i profesjonalizmem. Gwarantujemy bezpieczną i komfortową podróż z Nowego Sącza do Wiesbaden w Niemczech.

EUROBUS – bus do Niemiec do Wiesbaden

EUROBUS – przewóz osób oraz paczek

Naszą zaletą niewątpliwie jest usługa „door to door„! Zanim wyruszymy w drogę, wcześniej przyjeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy Ciebie wraz z Twoim bagażem. Następnie przewozimy pod konkretny adres w Wiesbaden lub w każdej innej miejscowość znajdującej się na naszej trasie! Dzięki naszym doświadczonym kierowcom gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort podróży. Trasa przebiega: Nowy Sącz – Limanowa – Mszana Dolna – Rabka Zdrój – Myślenice – Kraków Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Dresden – Chemnitz – Erfurt – Hanau – Frankfurt Wiesbaden.

Nasza flota, to nowoczesne busy wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, nawigację GPS oraz systemy bezpieczeństwa! Nasi kierowcy posiadają doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia do przewozu osób i paczek na trasie Polska – Niemcy. Zadbają o to, by podróż przebiegła pomyślnie i spokojnie, byś bez problemów mógł zasnąć podczas jazdy.

W ramach usług świadczymy również przewóz paczek, również w systemie „door to door”!

EUROBUS – bus do Niemiec do Wiesbaden

Nasze usługi realizujemy profesjonalnie, terminowo i solidnie! Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze! Sam się o tym przekonaj. Przejechaliśmy już tysiące kilometrów, a nasi klienci regularnie korzystają z naszych usług! Zapraszamy na naszą stronę www.przewoz-osob.com.pl, zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj miejsce! Rezerwację można wykonać telefonicznie 510 209 754 lub za pośrednictwem skrzynki pocztowej kontakt@przewoz-osob.com.pl